VIVE DIEU, SAINT AMOUR

Červenec 2012

Fotogalerie Šáruš

19. července 2012 v 17:58 | Mike |  Jak na digitální fotografieSvět ovládají vizuální média a fotografie mezi nimi
Moderní firma potřebuje prezentovat své zaměstnance, management a produkty způsobem, který odpovídá současným trendům. Existují tisíce fotografů, stovky dobrých a dejme tomu desítky skvělých. Těch skvělých, kteří se věnují fotografování portrétu, je však jen velmi málo.

Může to být i proto, že zadavatelé, třeba maminky, většinou nežádají fotografie svých dětí krásné, ale klasické. Samotný fotograf poté nemá dostatečně volnou ruku.

Rád bych vám představil nadějnou fotografku z Brna, Šárku Tóthovou, která se fotografování věnuje již od roku 2006. V současné době fotografuje především páry, které chtějí mít fotografie na památku, rodinky s dětmi, těhotné ženy či jednotlivé slečny, které mohou fotoprezentaci uplatnit v modelingu či v dalších pracovních nabídkách. Zaměřuje se tedy především na portrétní a figurální fotografii.

Šárka Tóthová je velmi vstřícná a flexibilní v požadavcích zákazníků, vše záleží na domluvě. Spustila svou novou webovou prezentaci www.foto-sarus.com, kde najdete veškeré informace o focení a můžete si prohlédnout galerii klientů, které již fotografovala. Fotografické služby jsou tu na velice vysoké úrovni, včetně nejmodernějšího vybavení. Setkáte se s příjemným prostředím a vystupováním, takže stydlivější povahy se vůbec nemusí bát. Šárka ke svým zákazníkům přistupuje profesionálně, vše vám vysvětlí a celou dobu si s vámi povídá, čímž odpadne počáteční ostýchavost.

Výsledkem jsou fotky na úrovni, s nimiž se můžete pochlubit jak rodině a přátelům, tak je případně použít pro svou pracovní prezentaci ve firmách, modelingových agenturách apod. Navíc vás Šárka i sama velmi pěkně nalíčí, takže rozhodně nemusíte chodit nalíčená - líčení je totiž součástí samotného fotografování. Zahrnuje i osobní projekt Proměny líčením, kdy si vás nejdříve vyfotí před nalíčením a poté bude vaše proměna vystavena na stránkách. Navíc zcela nově je možné si přímo v ateliéru zapůjčit plesové šaty či historické kostýmy, čímž se sbírka neustále rozšiřuje.

Šárka Tóthová se snaží vždy vyjít vstříc požadavkům klienta, tak aby byla výsledná fotografie co nejvíc dle jeho představ. Je možné také nafotit drobné produkty k použití do reklamy nebo na e-shopy. Ráda vám rovněž s čímkoliv poradí nebo sdělí další podrobnosti, které vás zajímají.


Fotogalerie Šáruš
Brno - Lesná
www.foto-sarus.com