VIVE DIEU, SAINT AMOUR

MP3 PŘEHRÁVAČE - SPECIÁL

5. srpna 2007 v 17:47 | Mike |  MP3
MP3 PŘEHRÁVAČE
VMAX V-371
Na první pohled velmi praktický přístroj zaujme především bytelným celohliníkovým pláštěm. Kapesní přehrávač ve velikosti dvou prstů na našem trhu poměrně neznámé značky VMAX nabízí standardní kombinované funkce v přijatelné cenové hladině. Ačkoliv disponuje funkcí záznamu zvuku či přijímačem krátkých vln, vhodný je především pro nenáročné uživatele a poslech empétrojek. Výrobek nabízí 256 megovou interní paměť, ID3 tagy a USB přenosný disk. Grafický, modře podsvícený displej dodáváelegantní vzhled, který rozhodně nezůstane bez zájmu okolí. Audioplayer pořídíte za necelé tři tisíce korun.
PHILIPS 375 MP3 PLAYER
Komu vyhovuje kvalita a jistota dobře odvedené práce, měl by určitě osahat nový philips 375. Elegantně koncipovaný přehrávač potěší na první pohled umně vytvořeným designem i uživatelsky příjemným prostředím ovládání. Zároveň nabízí zásoby výkonného softwaru a dobrý energetický support. Kapacita 2 GB, zabudované rádio, podporované rádio, podpora několika zvukových formátů a již připravená alba k poslechu dělají z tohoto produktu velmi lákavý cíl zájmu. Vybaven je vkusnými sluchátky a ve společnosti lidí dbajících na pohodlí se určitě neztratí.
THOMPSON LYRA PDP 2325
Nahrávat si tracky z rádia a navíc z kapesního přehrávače empétrojek zřejmě ocení každý. Příjemný modrošedý design, evidentně koncipovaný pro mladé uživatele, nadchne svým vajíčkovitým tvarem. Relativně levné plasty tak nevyzní úplně do ztracena. Největším tahounem je pravděpodobně port pro externí paměťová média. Z jinak standardního výrobku se tak stává praktický pomocník neomezený svými 128 MB. Zabudován je pochopitelně i FM tuner a přiložena jsou velká sluchátka. V balení je navíc přibalena pěkná kapsa pro využití během sportování.
THOMPSON LYRA PDP 2456
Šikovný přístroj vhodný pro normální použití během pracovního dne. Lehoučký kompakt je designem, ovládáním i příslušenstvím využitelný všemi vrstvami uživatelů. Výhodou je dostatečná flashová-paměťová kapacita i nízké energetické nároky. Tento přehrávač však nenabízí žádné extrémní výkony ani barový vzhled. Zabudována je podpora WMA, má dvouřádkový displej a velká tlačítka. Velká clipová sluchátka s nepříliš podařenou imitací kovového pláště dobře odtlumí zvuk ulice a poskytnou poslech v kvalitě blížící se normálnímu CDčku.
PANASONIC S-MP20V
Hezky designovaný přehrávač panasonic je typickým představitelem moderního komponentu oblečení mladých lidí. Díky miniaturní velikosti a takřka nepostřehnutelné váze se stává dobrým partákem při celodenních aktivitách. Bezmechanická konstrukce dává možnost využití i při aktivním sportu. Krom standartních mp3 je schopný přehrát také formát WMA. USB port je samozřejmostí stejně jako zabudovaný diktafon. 128 MB paměť plně stačí k běžnému použití. K přehrávači jsou připojena kvalitní sluchátka i nutná kabeláž.
THOMPSON LYRA PDP 2842
Tento jukebox se solidními 20 GB na hard disku si najde příznivce v řadách opravdových nadšenců. Krom toho, že má kapacity větší než osobní počítač, pracuje na bázi plně kompatibilní s uživatelem. Ovládání je podstatně usnadněno joyem pod velkým displejem. Ten je podsvícený trendy modrým světlem. S přístrojem je potřeba se trochu sžít; sensitivita joysticku není extrémně velká. Software je velmi kvalitně zpracovaný a nečiní vůbec žádné problémy. Přístroj má k dispozici USB a je sladěn s platformami PC a Mac. FM rádio a správa hudebních souborů pod MusicMatch jsou samozřejmostí.
APPLE - IPOD MINI
Hliníková slitina v několika barvách dodává tomuto perfektně designovanému přehrávači vzhled, který ocení i nejnáročnější uživatel. Všechny funkce jsou snadno ovladatelné jedním prstem díky efektnímu dotykovému kruhu pod displejem. V jednoduchosti a funkčnosti prostě nemá ve své kategorii konkurenci. iPod má velmi výkonnou baterku, jež umožní až dvanáct hodin nepřetržitého poslechu. Menu je graficky přehledné, hezky podsvícené jemně modrým světlem. Přístroj má funkci mixování skladeb, port USB i FireWIre. Synchronizaci se systémy Mac či Windows provádí automaticky. Dostupný je ve dvou variantách s 20 či 40 GB na hard disku.
ZVUKOVÝ PODFUCK
Žádný z kompresních formátů,které mají za úkol snížit velikost audiovizuálních souborů, si za dobu své existence nezískal takovou oblibu jako Moving Picture Experts Group, v uživatelské hantýrce jednoduše MPEG. Jste ale zmatení? Není vám úplně jasné, o co jde? Řeč je o úplné obyčejné empétrojce.
MP3/celým názvem MPEG-1 Layer III/ umožnil s nížit datový objem až na jednu dvanáctinu svého originálu, a i když byl původně vytvořen pro ukládání filmů v digitálníformě, disponuje vlastností udržet zvuk s minimální ztrátou kvality. Může se zdát, že to samo o sobě není ničím zvláštní. Ostatně posuďte sami. Tento formát pracuje n apsyacho-akustickém modelu, tedy na principu, jímž funguje lidský sluch. Svým způsobem vás vlastně trošku podvádí. Jelikož využívá nedokonalosti lidského ucha. Vědci totiž přišli na to, že z digitálního zvuku lze jednoduše vyjmout určitou nepotřebnou část a výsledný zvukový vjem se pro posluchače takřka vůbec nezmění.
Společně s mnoha bezkonkurenčními výhodami empétrojek je celé kouzlo a obrovská popularita tohoto formátu pochopitelná. Na internetu je většina důležitých programů pro vytváření souborů z normálního cérečka včetně několika desítek různých přehrávačů úplně zdarma. Stejně tak není opatřen autorskými právy, a je proto jednoduché nahrávky prostřednictvím masových komunikačních sítí bez problému šířit. Dosažená úspora místa ve vašem přehrávači například zaručí až deset hodin záznamu na jednom cd a to vše ve vynikající kvalitě jako na těch, běžně zakoupených v obchodě. Další předností je snadná manipulace. Nyní nemusíte na prázdniny přepravovat velký kufr nahrávek ale přehrajete a vezmete si je všechny na několika mála discích. Paráda, ne?
Pokud nevlastníte připojení k internetu nebo se vám nepodařilo nalézt své oblíbené interprety v již požadovaném formátu, nezbývá nic jiného, než si je pomocí počítače samostatně vyrobit. K tomu slouží speciální softwarové vybavení. Potřebovat budete tzv. rabovač a encoder. Gruber umožní zkopírovat autostopy z normálního CD do počítače. Je nutné zvolit nástroj natolik kvalitní, aby nedocházelo k obohacení šumem a ruchovým lupáním. Podobný problém může nastat i u nekvalitních CD-Romů, ale v takovém případě vám pomůže jen změna hardwareu. Encoder je program, který dokáže převést původní formát přehranných skladeb do formátu mp3. Máte hotovo.
HRAJEME!
Není dnes nic jednoduššího než si takovou empétrojku přehrát. Využít můžete hned dva způsoby. Ten starší a donedávna jediný možný je přímo ve vašem počítači díky šikovnému mp3 přehrávači. Nejznámější je asi WinAmp společnosti Nullsoft, který n světe používají stovky milionů lidí. Tento produkt se na internetu řadí k nejvíce používaným a drží rekord v počtu stáhnutých kopií. Méně známým, zato ale již instalovaným přehrávačem ve většině operačních systémů firmy Microsoft je Windows Media Player. Ten nabízí dekodér i několika jiných formátů.
Bedničky a zvuková karta ale už dávno nejsou ojedinělou možností, jak mp3 poslouchat. Opatřit si můžete několik set druhů pevných přehrávačů. Často ne větších než tužková baterka. Rozdíly najdete v ceně, schopnostech i formátu a paleta nabízených modelů se rozšiřuje bleskovým tempem. Své výrobky na trh uvedly už i známé a dobře zavedené značky, které bohužel výhody digitálního zvuku dlouho ignorovaly. MP3 se stala konečně pevnou součástí spotřební elektroniky.
www. Stránky
www.audionet.sk - pokud chcete zjistit, jak to momentálně vypadá v Čechách a na Slovensku s amatérskou elektronickou hudbou, tak si to namiřte na tento web.
www.soundclick.com - neuvěřitelných 40.000 skladeb od více jak 5.000 projektů a hudebníků.
www.dance-industries.com - mptrojková základna, tentokrát z Belgie.
www.iuma.com - designově hodně povedený web, která není přeplácán reklamami a nejrůznějšími pop-up okny. Elektro, HipHop, jazz, funk…
www.epitonic.com - Ke každé skladbě si můžete stáhnout nebo poslechnout ukázku a navíc ke každému interpretovi je přiložený jeho podrobný profil.
http://music.download.com - kdybyste chtěli do svého pc vysát všechny nahrávky, které jsou umístěny na tomto serveru, budete muset zůstat doma několik dní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký druh softwareového přehrávače preferujete nejraději?

POužívám jedině WinAmp 45.5% (10)
Windows Media Player 36.4% (8)
Jiný druh přehrávače 18.2% (4)
Žádný 0% (0)

Komentáře

1 Mautí Mautí | Web | 5. srpna 2007 v 17:47 | Reagovat

Achojky hlasnes pro me prosim tady? http://radmar.blog.cz/0708/5-kolo-posledni#komentar-14535878  (jsem tam jako Mautí)

Když budeš potřebovat TAKY POMUZU♥ Navíc u mě je BLESKOVKA TAK SE STAV! :)Mocinky dekuju at uz hlasek das nebo ne :))

2 TerryStrawberry TerryStrawberry | Web | 5. srpna 2007 v 20:49 | Reagovat

Ahojky !!!! Tvůj blog je super !!!! Mohla by si pro mě prosím hlásnout tady : http://pusinkaberuska.blog.cz/0708/soutezici-1-souteze-o-nej-blog#komentare    

->  jsem pod přezdívkou TerryStrawberry

Moc děkuju !!!! Jestli někdy budeš potřebovat taky pro tebe hlásnu !!!!

3 98789 98789 | 18. dubna 2009 v 18:03 | Reagovat

nic moc

4 levitra 10mg levitra 10mg | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 11:59 | Reagovat

I have read much concerning without charge blogging blogs, however I have no clear idea concerning that, can any one inform me which one is best for free blogging?

5 prezzo levitra 20 mg prezzo levitra 20 mg | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 13:28 | Reagovat

Wow, that’s what I was seeking for, what a material! present here at this webpage, thanks admin of this website.

6 buy generic levitra buy generic levitra | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 14:00 | Reagovat

Okay you are right, truly PHP is a open source and its help we can take free from any community or website as it occurs here at this web site.

7 generic levitra generic levitra | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 14:36 | Reagovat

Wow! It’s a fastidious jQuery script; I was also exploring for that, therefore i got it right now from at this time. Keep it up admin of this site.

8 levitra online levitra online | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 14:52 | Reagovat

I have study much concerning free of charge blogging web pages, however I have no clear idea about that, can any one let know me which one is finest in support of free blogging?

9 levitra online levitra online | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 17:18 | Reagovat

I have read much regarding without charge blogging web sites, but I have no clear idea regarding that, can any one advise me which one is most excellent for free blogging and site-building?

10 levitra 20mg bayer prezzo levitra 20mg bayer prezzo | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 18:03 | Reagovat

In favor of my schoolwork purposes, I every time used to download the video lectures from YouTube, because it is trouble-free to fan-out from there.

11 buy levitra buy levitra | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 19:18 | Reagovat

Hi there buddy, what a quality is! For this YouTube video, I am in fact happy, since I have never seen good quality YouTube video earlier than,

12 cheap 20mg levitra cheap 20mg levitra | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 19:48 | Reagovat

I always emailed this web site post page to all my associates, because if like to read it afterward my friends will too.

13 vardenafil coupon vardenafil coupon | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 20:03 | Reagovat

I and my colleagues watch the football game clips at YouTube always, for the reason that they have in fastidious quality.

14 cheap levitra 10mg cheap levitra 10mg | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 21:02 | Reagovat

Inspiring quest there. What occurred after? Take care!

15 levitra 10mg levitra 10mg | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 22:33 | Reagovat

I have read much concerning without charge blogging websites, except I have no clear idea on the topic of that, can any one tell me which one is finest in favor of free blogging?

16 vardenafil rezeptfrei deutschland vardenafil rezeptfrei deutschland | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 23:29 | Reagovat

No problem, and further more if you want update alerts from this site at that time you must subscribe for it, it will be a better for you Jackson. Have a lovely day!

17 levitra 20mg levitra 20mg | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 23:43 | Reagovat

Hi there every one, here every one is sharing such knowledge, therefore it’s nice to read this blog, and I used to pay a quick visit this website everyday.

18 buy levitra 10mg buy levitra 10mg | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 23:57 | Reagovat

Obviously high resolution video quality includes much memory, that’s why it gives better feature.

19 coupon levitra coupon levitra | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 1:05 | Reagovat

Hmmm, yup no uncertainty Google is best in support of blogging but currently word press is also good as a blogging because its Web optimization is nice defined already.

20 vardenafil rezeptfrei deutschland vardenafil rezeptfrei deutschland | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 1:34 | Reagovat

Its my good luck to go to see at this website and find out my required paragraph along with video demo, that’s YouTube video and its also in quality.

21 cheap levitra 10mg cheap levitra 10mg | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 1:50 | Reagovat

This info is priceless. Where can I find out more?

22 cheap 10mg levitra cheap 10mg levitra | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 3:27 | Reagovat

Link exchange is nothing else except it is simply placing the other person’s website link on your page at proper place and other person will also do similar in favor of you.

23 levitra cost levitra cost | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 4:16 | Reagovat

This post is genuinely a good one it helps new the web people, who are wishing in favor of blogging.

24 cheap 20mg levitra cheap 20mg levitra | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 5:50 | Reagovat

Hello to all, how is everything, I think every one is getting more from this web page, and your views are pleasant for new people.

25 levitra 10 mg prezzo levitra 10 mg prezzo | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 20:33 | Reagovat

Why YouTube movies are shared everywhere? I think one reason is that these are simple to take embed script and paste that script anywhere you want.

26 levitra 20 mg levitra 20 mg | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 5:40 | Reagovat

If any one desires to be a successful blogger, afterward he/she must study this post, because it consists of al} techniques related to that.

27 levitra generic levitra generic | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 21:27 | Reagovat

This post offers clear idea in support of the new users of blogging, that really how to do blogging and site-building.

28 levitra rezeptfrei deutschland levitra rezeptfrei deutschland | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 23:26 | Reagovat

In fact movie is the presentation of some one’s feelings; it offers the lesson to the viewers.

29 levitra 10 mg prezzo levitra 10 mg prezzo | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 3:43 | Reagovat

Hi there friend, what a quality is! For this YouTube video, I am really happy, as I have never seen good quality YouTube video before,

30 levitra 20 mg bayer prezzo levitra 20 mg bayer prezzo | E-mail | Web | 16. dubna 2018 v 13:12 | Reagovat

I am actually keen of reading posts concerning making new blog, or even on the topic of Web optimization.

31 levitra 20 mg levitra 20 mg | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 19:23 | Reagovat

YouTube carries not only comic and humorous video clips but also it includes learning related video clips.

32 buy levitra buy levitra | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 20:19 | Reagovat

Hi there to all, how is everything, I think every one is getting more from this website, and your views are good in favor of new users.

33 levitra generic levitra generic | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 23:50 | Reagovat

Wow, this piece of writing is good, my sister is analyzing these things, thus I am going to let know her.

34 levitra online levitra online | E-mail | Web | 26. dubna 2018 v 0:53 | Reagovat

What a lovely story! The tale in this YouTube video that is posted at this place is truly a good one with having good picture feature.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama