VIVE DIEU, SAINT AMOUR

Březen 2007

JACKASS

26. března 2007 v 12:09 Causa
JACKASS
ANEB SPOLČENÍ HLUPCŮ
Varování: V pořadu Jackass uvidíte profesionály i totální idioty. MTV upozorňuje, že nic z toho byste neměli zkoušet doma!! Věřte nebo ne, stanice vráží prachy do koktajících idiotů, kteří si hrají s výkaly a oblékají se do podivného spodního prádla. Proč?
Je to jednoduché. Jackass je show, kvůli které se vyplatí pořídit si satelit nebo kabelovku.Fakt že jo. Ještě nikdy nebyla partička úplně vymaštěných týpků tak legrační, jako Johny Knoxville a jeho banda. MTV se prostě daří a ví na co přilákat lidi, prostě ví jak točit skvělý pořad se skvělými tvůrci, ve kterém se objevuje tolik stupidních a nemyslitelných nápadů, že skutečně máte chuť jeden z nich si na vlastní kůži vyzkoušet.
Už premiérová epizoda představovala Knoxvilla, jak sám na sobě testuje několik sebeobranných zbraní a odhodlaně pobíhá po Los Angeles, v puse roubík a na sobě nic než nepatřičnou velikost tang s leopardím potiskem.
Knoxville v tom ale nejede sám, na obrazovce ho podporuje a doprovází stejně pomatený tým osmi dalších tupců.
Věřte tomu, že u obrazovek se div nepřetrhnete smíchy. Budete mít možnost zhlédnout ty největší klasiky z pořadu Jackass, kde vaši nejoblíbenější idioti dělají následující:
· Zkoušejí na sobě samých sebeobranné zbraně jako je pepřový sprej nebo nervový plyn.
· Obléknou se do ohnivzdorné kombinézy, na ni napíchají maso, podpálí se a tak na sobě připravují barbegue.
· Do jídla si vmíchají psí hovínka a pak to jedí a spokojeně a pravdivě konstatují, že to "chutná jako hovno".:*)
· Ve vězeňském oblečení a se spoutanýma rukama jdou do železářství a žádají po prodavači pilu na železo.
· Rozběhnutí se snaží naboso a s maskou Mickey Mouse kličkovat mezi desítkami nastražených myších pastiček
· Prochází nahatí myčkou na auta
· Dají si piercingem přišít obě půlky zadku dohromady k sobě.
· Silou si vpalují kroketové míčky do varlat.
· Odstraní si veškeré ochlupení na těle.
· Uměle oplodňují krávu, takže ji musejí šahat vlastníma rukama do konečníku.
Tak co? Zvedá se vám žaludek! Je třeba opakovat varování, že podobné věci nemáte zkoušet?

NOVÁ DVD - ÚNOR

4. března 2007 v 9:24 Právě vychází DVD
Kupec benátský (The Merchant Of Venice)
Benátky, 16. století.
Bohatý a bezcitný židovský lichvář Shylock (Al Pacino) půjčuje peníze křesťanským šlechticům, kteří se dostanou do úzkých. Jednoho dne požádá lichváře o půjčku vážený kupec Antonio (Jeremy Irons), který má veškerý majetek na moři. Peníze potřebuje pro svého mladého, zamilovaného přítele Bossania (Joseph Fiennes), aby mu pomohl získat ruku krásné Portie (Lynn Collins). V případě včasného nesplacení dluhu požaduje Shylock libru masa z Antoniova těla. Antoniovy lodě jsou zničeny při bouři a Shylock žádá dohodnutou pokutu za nedodržení smlouvy. Bossanio a Portia chtějí Antoniovi pomoci, Shylock však jejich peníze nepřijme a trvá na smluvené libře masa...
Slavná a nadčasová hra Williama Shakespeara sleduje dramatické i komické zvraty osudu a štěstěny skupiny křesťanskýchšlechticů, kteří se zadluží židovskému lichváři.
Hrají: Al Pacino, Jeremy Irons, Joseph Fiennes, Lynn Collins, Zuleikha Robinson, Kris Marshall, Charlie Cox, Heather Goldenhersh, Mackenzie Crook, John Sessions, Gregor Fisher, Ron Cook, Allan Corduner
Režie: Michael Radford
Žánr: příběh, historický
Zvuk: DD5.1 česky, anglicky Titulky: české, ...
Stopáž: 138 minut
Ďábel nosí Pradu (The Devil Wears Prada)


Získala vysněnou práci v New Yorku, pro kterou by miliony žen zabíjely, to ale ještě nevěděla, kdo bude její šéfovou...
Držitelka Ceny Akademie Meryl Streep a Anne Hathaway se představují v hlavních rolích po všech stránkách zábavného filmu, jenž byl natočen podle veleúspěšného humoristického románu spisovatelky Lauren Weisberger. Mladičká Andy Sachs (Hathaway) pracuje jako asistentka nesnesitelně náročné editorky newyorského módního časopisu Mirandy Priestly (Streep). Andy má sice práci, o které sní milióny dívek, ale ve skutečnosti je jen Mirandiným fackovacím panákem a někdy jí jde doslova o život! Ďábel nosí Pradu je svěží, vtipný a kouzelný film, jehož kvality podporují i skvělé výkony Stanleyho Tucciho a Emily Blunt ve vedlejších rolích. Navíc DVD obsahuje spoustu bonusů, které prostě musíte mít.
Hrají: Meryl Streep, Anne Hathaway, Emily Blunt, Stanley Tucci, Adrian Grenier, Tracie Thoms
Režie: David Frankel
Žánr: komedie, příběh
Zvuk: DD5.1 česky, anglicky, polsky Titulky: české, ...
Černá Dahlia (The Black Dahlia)
Černá Dahlia, příběh posedlosti, lásky, korupce a mravní zkaženosti. Mladá a krásná Elizabeth Short (Mia Kirshner) "Černá Dahlia" přišla do Hollywoodu, aby se stala slavnou herečkou. Nebyl to však její herecký talent, který ji přinesl slávu, ale její brutální vražda. Detektivové Lee Blanchard (Aaron Eckhart) a Bucky Bleichert (Josh Hartnett), se stávají posedlými nalezením vraha. V dalších rolích uvidíte Scarlett Johansson a dvěma Oscary oceněnou Hillary Swank. Natočeno podle skutečného příběhu. Příběh je založen na nejznámější, nikdy nevyřešené vraždě kalifornské historie. Hollywoodská herečka Elizabeth Short byla zavražděna tak brutálně, že se fotografie z místa činu nesměly objevit v tisku.
Hrají: Josh Hartnett, Scarlett Johansson, Aaron Eckhart, Hilary Swank, Mia Kirshner, Mike Starr, Fiona Shaw, John Kavanagh, Rachel Miner, Gregg Henry, Jemima Rooper, Rose McGowan, Kevin Dunn, Ian McNeice, Brian De Palma
Režie: Brian De Palma
Žánr: krimi, drama
Zvuk: DD5.1 česky DD2.0 anglicky Titulky: české, ...
Stopáž: 121 minut